Правила взаємодії користувачів Intelekt QA. 

Дані правила діють для усіх користувачів Intelekt QA. В окремих розділах і форумах можлива наявність власних правил, які уточнюють і деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов’язковими в будь-якому випадку.

Правила вводяться для створення комфортної та конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена ​​форма спілкування, утримайтеся від реєстрації та участі в обговореннях.

 

  1. Реєстрація користувачів.

Реєструючись на форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.

Для реєстрації форуму користувач повинен надати діючу адресу електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.

Вибір імені користувача (логін) є вашим винятковим правом. Адміністрація залишає за собою право вжити заходів щодо припинення використання логіна, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні та етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму. Заборонена реєстрація логінів, схожих з уже існуючими до ступеня, які можуть ввести в оману інших користувачів форуму.

Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є вкрай серйозним і веде до блокування всіх облікових записів.

Якщо ви не проявляєте активність на форумі протягом тривалого часу, ваш обліковий запис може бути видалений.

Реєстрація на форумі добровільна. Реєструючись, користувач підтверджує, що повністю згоден з діючими правилами форуму і їх подальшими змінами.

Багаторазова реєстрація. На форумі не допускається багаторазова реєстрація, тобто створення  одним користувачем декількох акаунтів без попереднього узгодження з Адміністрацією. При виникненні підозри на багаторазову реєстрацію, Адміністрація форуму проводить розслідування, в результаті проведення якого може винести рішення про видалення зайвих і покарання основних акаунтів.

Логін. Не допускаються логіни, що містять адреси сайтів, адреси електронної пошти, мат, образи, непристойності, непристойні слова, їх похідні або натяки на них. Не допускається використання ідентичного логіну або пародіювання логіну існуючого користувача. Користувачі з такими логінами будуть негайно віддалятися з форуму.

  1. Порядок поведінки.

Спілкування будується за принципами загальноприйнятої моралі та мережевого етикету.

Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. Зокрема при підміні букв символами.

Категорично забороняється будь-яка реклама (за винятком випадків попереднього узгодження з адміністрацією).

Ваш підпис не може бути довшим за 2 рядки. До нього пред’являються ті ж вимоги, що і до повідомлень.

Адміністрація залишає за собою право видаляти посилання і банери в призначених для користувача підписах.

Кожен учасник Intelekt QA несе повну відповідальність за розміщену ним інформацію. Адміністрація не несе відповідальності за зміст будь-яких тем і / або окремих повідомлень, за винятком повідомлень, що розміщуються адміністрацією.

Ви погоджуєтесь не розміщувати і не відправляти на адресу  учасників образливих, загрозливих, наклепницьких повідомлень, порнографії, закликів до національної ворожнечі, повідомлень, що принижують релігійні почуття або розпалюють ненависть (расову, соціальну або будь-яку іншу), і інших повідомлень, порушують Закони України.

Такі дії можуть призвести до Вашого відмови у доступі до обговорень Intelеkt QA.

Модераторам доступні IP адреси всіх повідомлень, що робить можливим проведення такої політики.

 

Ви погоджуєтеся не публікувати матеріали з порушенням авторських прав, не висилати СПАМ на адресу учасників, не поширювати рекламних оголошень стороннього характеру та не допускати іншої незаконної комерційної діяльності.

  1. Публікація повідомлень.

Назва теми та категорія має бути інформативною, максимально чітко відображати зміст проблеми.

Перед створенням нової теми переконайтеся, що ви створюєте її у категорії відповідної тематики, і також постарайтесь переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше.

Теми і повідомлення, що містять занадто багато посилань будуть видалені.

Забороняється публікувати нетематичні теми і повідомлення.

Забороняється публікувати занадто великі малюнки.

Теми і повідомлення на будь-якій мові, крім української, будуть видалені.

Забороняється публікувати безглузді пости, набір цифр або букв, що не відносяться до обговорюваної теми з метою підняти свою репутацію.

Намагайтеся не робити граматичних помилок в повідомленнях – це створить негативне враження про Вас.

  1. Відносини між користувачами і адміністрацією.

У своїх діях Адміністрація  керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління Intelekt QA.

Обговорення дій адміністрації (адміністраторів та модераторів) категорично забороняється.

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з подальшим повідомленням про це користувачів. Всі зміни і новації проводяться з урахуванням думок і інтересів користувачів.

  1. Формування репутації користувачів.

Репутація – це система, що дозволяє висловити своє ставлення до повідомлень і дій користувача. Репутація в залежності від активності користувача (кількість повідомлень) та їх корисності (кількість позитивни-негативних оцінок). Ви можете поставити “це корисно” або “це не корисно” користувачеві з будь-якого його повідомлення.