Без коментарів….

Без коментарів....

Без коментарів....

Новачок Поставив запитання на 13.03.2019 в категорії Якість зв'язку.
Коментувати
3 Відповідь (ей)

Швидкість передачі по технології Wi-Fi напряму залежить від підтримуваних стандартів 802.11 (по новій термінології – покоління Wi-Fi). Щоб переконатись що ми Вам постачаємо полосу пропускання згідно тарифу – перевірте з’єднання напряму, кабелем. Якщо фактична швидкість буде відповідати заявленій – рекомендуємо замінити роутер, який підтримує нове покоління Wi-Fi 5 чи 6.
(якщо мова йде про швидкість стільникових (сотових) мереж передачі даних – тут ВСЕ строго визначається базовими станціями оператора та наявністю\відсутністю підтримки відповідних стандартів кінцевим пристроєм (для нових протоколів як LTE – також вноситься поняття так-званих band (діапазонів частот)

Профі Відповів на 13.03.2019.
Коментувати

RE: Без коментарів....

Роутер від мене 1.5 метра.

Новачок Відповів на 14.03.2019.
Коментувати

Вище було описано як потрінбо перевірити швидкість. Щоб переконатися що ми надаємо Вам, швидкість яка визначена Вашим тарифним планом, потрібно підключитися на пряму. Для цього потрібно, або ПК, або ноутбук. Налаштовуєте підключення, перед перевіркою швидкості переконуєтесь що на ПК, чи ноутбуці немає включених програм які в момет перевірки будуть використовувати трафік і тоді можна буде перевірити фактичну швидкість, яка Вам надається.
Вразі якщо не получиться налаштувати пряме підключення, залишіть Ваш контактний номер телефона, або зателефонуйте до нас за номерами 0997043200 або 0977043200. Оператор технічної підтримки допоможе в телефонному режимі налаштувати підлючення на пряму

Профі Відповів на 15.03.2019.
Коментувати

Ваша відповідь

Опубліковуючи вашу відповідь, ви згодні з Правилами користування системою.